Programy Comarch ERP dla Firm

Comarch ERP Optima to rozwiązanie dedykowane małym i średnim firmom handlowym i usługowym. Ponadto dzięki wbudowanym rozwiązaniom branżowym program przeznaczony jest również dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, oraz firm prowadzących sprzedaż przez Internet.
Program z sukcesem wykorzystywany jest również przez jednostki budżetowe oraz placówki służby zdrowia. Wzorcowy klient to firma zatrudniająca kilku- kilkunastu pracowników (1-5 stanowisk komputerowych).
WYRÓŻNIKI:
n ponad 60 tys. Klientów z różnych branż i sektorów rynku, n wysoka ergonomia i nowoczesny interfejs, n kompleksowość – pełna gama zintegrowanych narzędzi (mobile, e-commerce, backup), n integracja z biurami rachunkowymi, n zgodność z przepisami, n asysta telefoniczna i e-mailowa w cenie, n narzędzia raportowania w czasie rzeczywistym: BI in-memory.

logo_partner logo_comarch
 1_1

Cennik Optima dla Firm

1_1

Cennik Optima – Biura Rachunkowe

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.

Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.

optima - grafika produktowa

 

 

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *