Comarch ERP XT to niezwykle funkcjonalny system dedykowany małym firmom, które potrzebują kompleksowego narzędzia służącego do ich obsługi. Rozwiązanie pozwoli Ci na wystawianie dokumentów handlowych, kontrolę stanów magazynowych, prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, a także umożliwi wystawianie towarów na sprzedaż we własnym sklepie internetowym lub w galerii handlowej wszystko.pl. System dostępny jest w pakietach dostosowanych do potrzeb firm o różnych profilach działalności.

funkcje_ifakturyComarch ERP XT został stworzony tak, by obsługa Twojego przedsiębiorstwa była możliwa w dowolnym miejscu i czasie – system dostępny jest przez przeglądarkę internetową, możesz z niego korzystać na komputerze tablecie lub smartfonie. Intuicyjność działania sprawia, że jego obsługa to przyjemność a wystawianie dokumentów trwa zaledwie kilka sekund. Załóż konto i przekonaj się że praca z Comarch ERP XT jest naprawdę komfortowa!

 

Zadzwoń do nas – 12 345-07-40 lub 607-533 228

Przedstawimy ofertę najlepszą dla Ciebie, pomożemy wybrać odpowiednią wersję oprogramowania, wdrożymy i przeszkolimy pracowników do obsługi oprogramowania.logo_partner

Aby przetestować lub zamówić oprogramowanie kliknij  poniżej

Comarch ERP XT – program dla firm